Angielski - ciekawostkiKursy biznesowe z języka angielskiego

22 listopada 2021

Lingua Pro ma w swojej ofercie również kursy biznesowe z języka angielskiego. Są one prowadzone metodą bezpośrednią, której głównym celem jest płynne mówienie w języku angielskim. Oznacza to, że podczas zajęć dużo mówimy, konwersujemy. Jeśli chodzi o gramatykę, to uczymy naszych kursantów struktur gramatycznych, dzięki którym będą umieli wyrazić, np. chęć zrobienia czegoś, prośbę. Gramatyka...

Lingua Pro ma w swojej ofercie również kursy biznesowe z języka angielskiego. Są one prowadzone metodą bezpośrednią, której głównym celem jest płynne mówienie w języku angielskim. Oznacza to, że podczas zajęć dużo mówimy, konwersujemy. Jeśli chodzi o gramatykę, to uczymy naszych kursantów struktur gramatycznych, dzięki którym będą umieli wyrazić, np. chęć zrobienia czegoś, prośbę. Gramatyka jest więc przedstawiana w różnych kontekstach i zastosowaniach, co później przekłada się na to, że kursant może szybko odpowiedzieć podczas konwersacji. Warto podkreślić, że metoda bezpośrednia jest na oparta na systemie powtórek. Oznacza to, że kursant zapamiętuje i utrwala daną partię materiału, który jest aktualnie przerabiany na zajęciach, i stopniowo zaczyna płynnie mówić po angielsku.

Komu polecamy kursy biznesowe?

Kursy biznesowe są przeznaczone dla osób, które na co dzień mają styczność z szeroko pojętym biznesem oraz czują potrzebę doskonalenia swoich umiejętności językowych w tym zakresie. Kursy biznesowe z języka angielskiego pozwalają też na samodoskonalenie i uzupełnianie wiedzy niezbędnej do pracy.

O kursach biznesowych w pigułce

Podczas kursów biznesowych z języka angielskiego opieramy się na trzech specjalnie przeznaczonych do tego podręcznikach – Get Down to Business English, Marketing & Management oraz Finances & Industries.

Get Down to Business English

Get Down to Business English to podręcznik ogólny, zawierający najważniejsze słowa, wyrażenia dotyczące biznesu. Jest to podręcznik na poziomie B1. W podręczniku znajdują się realistyczne sytuacje biznesowe oraz case studies. Można w nim znaleźć ciekawe artykuły. W podręczniku jest również sekcja gramatyczna z wyjaśnieniami oraz ćwiczeniami. Ten podręcznik jest podzielony na 9 lekcji, dzięki którym można poznać około 300 nowych słów.

Marketing & Management

Marketing & Management to podręcznik o tematyce marketingu i zarządzania. Poziom tego podręcznika to B2. Jest podzielony na trzy moduły. W sumie w podręczniku znajduje się 15 lekcji, dzięki którym można poznać około 800 nowych słów. W podręczniku znajdują się również trzy sekcje gramatyczne. Co więcej, można w nim znaleźć interesujące artykuły oraz ćwiczenia komunikacyjne.

Finances & Industry

Finances & Industry to podręcznik zawierający zagadnienia z zakresu finansów i przemysłu. Jest to podręcznik na poziomie B2. Podręcznik Finances & Industry składa się z trzech modułów, a każdy z modułów z pięciu tematów. W podręczniku znajduje się około 800 nowych słów. Podręcznik Finances & Industry zawiera również trzy sekcje gramatyczne. W podręczniku znajdziemy również interesujące artykuły oraz ćwiczenia komunikacyjne.

W jakich formach prowadzimy kursy biznesowe z języka angielskiego?

Kursy biznesowe z języka angielskiego to zajęcia indywidualne. Mogą odbywać się stacjonarnie lub online poprzez platformę Skype.

Autor: Kinga – lektor języka angielskiego w szkole Lingua Pro

Kontakt
ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
+48 732 242 007
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 12:00/ 16.00 - 20.00
Linguapro © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl