Angielski - ciekawostkiZajęcia indywidualne z języka angielskiego

21 października 2021

Lingua Pro, oprócz kursów grupowych z języka angielskiego, ma w ofercie również zajęcia indywidualne. Zajęcia z języka angielskiego są prowadzone metodą bezpośrednią. Oznacza to, że podczas zajęć największy nacisk kładziemy na konwersację w języku angielskim. W ten sposób nasi kursanci uczą się, jak sprawnie posługiwać się tym językiem. Natomiast jeśli chodzi o gramatykę, to pokazujemy...

Lingua Pro, oprócz kursów grupowych z języka angielskiego, ma w ofercie również zajęcia indywidualne. Zajęcia z języka angielskiego są prowadzone metodą bezpośrednią. Oznacza to, że podczas zajęć największy nacisk kładziemy na konwersację w języku angielskim. W ten sposób nasi kursanci uczą się, jak sprawnie posługiwać się tym językiem. Natomiast jeśli chodzi o gramatykę, to pokazujemy naszym kursantom odpowiednie struktury gramatyczne wyrażające, np. prośbę, chęć zrobienia czegoś, zamiast uczyć ich skomplikowanych reguł gramatycznych. Wszystkie struktury gramatyczne, które omawiamy w trakcie zajęć, są przedstawiane w różnych kontekstach i użyciach. W ten sposób kursant będzie mógł szybko zareagować podczas konwersacji w języku angielskim. Największą zaletą kursu języka angielskiego metodą bezpośrednią jest rozbudowany system powtórek, które umożliwiają zapamiętywanie i utrwalanie danej partii materiału, co w przyszłości owocuje płynnością mówienia w języku angielskim.

Dla kogo zajęcia indywidualne z języka angielskiego?

Zajęcia indywidualne z języka angielskiego, podobnie jak pozostałe zajęcia w naszej szkole, są przeznaczone dla osób, które chcą nauczyć się lub podszkolić znajomość tego języka. Ten rodzaj zajęć jest na pewno świetną opcją dla osób zapracowanych, z nieregularnymi godzinami pracy, studentów i uczniów. Zajęcia indywidualne z języka angielskiego na pewno docenią również introwertycy. Jednakże na zajęcia indywidualnego z języka angielskiego może uczęszczać każdy, kto tylko chce!

Zalety zajęć indywidualnych

Zajęcia indywidualne mają wiele zalet. Przede wszystkim, podczas zajęć indywidualnych kursant jest sam na sam z lektorem. W ten sposób cała uwaga lektora skupia się na jednym kursancie. Dla wielu osób jest ważna również elastyczność czasowa, czyli dopasowanie zajęć do obowiązków. Oznacza to, że kursant może umawiać się na zajęcia indywidualne o dowolnej porze. Ponadto, zajęcia indywidualne będą świetnym rozwiązaniem za introwertyków, którzy źle czują się w grupie, wolą przebywać sami. Taki rodzaj zajęć pozwala zachować im komfort psychiczny.

Zajęcia indywidualne z języka angielskiego są ciekawą propozycją dla każdego, kto chciałby nauczyć się lub podszkolić swoją znajomość języka angielskiego i płynnie mówić w tym języku, jednak z różnych względów nie chce zapisać się na kursy grupowe.

Autor: Kinga – lektor języka angielskiego w Lingua Pro

Kontakt
ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
+48 732 242 007
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 12:00/ 16.00 - 20.00
Linguapro © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl