FordonLingua Pro Fordon

14 września 2021

Lingua Pro to szkoła językowa z kilkunastoletnim doświadczeniem, która stale się rozwija. Z każdym kolejnym rokiem zdobywamy nowe doświadczenia, aby jeszcze lepiej uczyć swoich kursantów. Słuchamy ich uważnie i staramy się wszystkich zadowolić, dzięki czemu wiele osób uczy się u nas bardzo długo. Nie rzadko ktoś zatrzymuje kurs na wakacje, ale zaraz po, wraca do...

Lingua Pro to szkoła językowa z kilkunastoletnim doświadczeniem, która stale się rozwija. Z każdym kolejnym rokiem zdobywamy nowe doświadczenia, aby jeszcze lepiej uczyć swoich kursantów. Słuchamy ich uważnie i staramy się wszystkich zadowolić, dzięki czemu wiele osób uczy się u nas bardzo długo. Nie rzadko ktoś zatrzymuje kurs na wakacje, ale zaraz po, wraca do nas stęskniony za zajęciami. Nasi lektorzy to przede wszystkim osoby z pasją, uśmiechem na ustach i wieloma pomysłami na to, jak najlepiej prowadzić zajęcia, ale i również jak zaprzyjaźniać się z kursantami. Chcemy, aby każdy czuł się u nas niczym w domu.

Z związku z tym, że nasza główna siedziba znajduje się w centrum na ul. Królowej Jadwigi 18, a nie każdemu jest tam po drodze, postanowiliśmy otworzyć również filię w Fordonie na ul. Rupniewskiego 10. Uczymy tam języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, polskiego dla obcokrajowców oraz japońskiego. Możemy się zatem pochwalić, że jesteśmy jedyną szkołą w Fordonie, która oferuje azjatycki język. Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, indywidualne, grupowe oraz w tandemie. Dzięki takim możliwościom każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Wystarczy tylko wybrać numer telefonu 732-242-007, wejść na stronę https://www.lingua-pro.pl/filie lub przyjść do nas osobiście i zapisać się na kurs W przypadku zajęć indywidualnych lub grup do max 3 osób zajęcia trwają 60 minut, zaś powyżej 90 minut. Ceny również wahają się w zależności od ilości osób w grupie.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt
ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
+48 732 242 007
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 12:00/ 16.00 - 20.00
Linguapro © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl