Kurs języka hiszpańskiego

Skuteczne kursy języka hiszpańskiego dopasowane do ciebie
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/02/kurs-jezyka-hiszpanskiego.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Nauka języka hiszpańskiego

Kurs języka hiszpańskiego wybierany jest nie tylko ze względu na plany zawodowe, ale i z ciekawości i pasji. Nauka hiszpańskiego staje się coraz bardziej popularna w Polsce, tym także w Bydgoszczy. W naszej szkole tworzy się coraz więcej grup na hiszpański od podstaw zarówno online, jak i w szkole. Nauka języka hiszpańskiego jest przyjemna, ponieważ jest to język bardzo melodyjny. Do tego kultura hiszpańska jest ciekawa a kraj gorący i bardzo turystyczny. Kurs hiszpański jest więc nie tylko sposobem na rozwijanie swoich umiejętności językowych, ale i na odnalezienie nowej pasji.

Kurs hiszpański w Bydgoszczy

Kursy hiszpańskiego Lingua Pro to skuteczna nauka języka, a przy tym poznawanie kultury hiszpańskiej oraz ludzi o podobnych zainteresowaniach!
Nasi lektorzy osoby, które przede wszystkim lubią i potrafią nauczać języka hiszpańskiego, oraz dzielić się swoją wiedzą kulturową. Uczą u nas zarówno native speakerzy, jak i polscy lektorzy, ale każdy z nich na zajęciach używa wyłącznie języka hiszpańskiego. Lekcje skupiają się na nauce mówienia, dlatego chcemy dać ci możliwość słuchania i mówienia po hiszpańsku — w końcu po to uczęszczasz na kurs.

Szkoła znajduje się w centrum Bydgoszczy, blisko dworca PKP z bardzo dobrym dojazdem komunikacją miejską i autem.

Hiszpański od podstaw

Nauka hiszpańskiego od podstaw to rozwiązanie dla osób, które nigdy nie miały styczności z tym językiem. Grupy mogą startować w dowolnym momencie — nie musisz czekać na nowy rok szkolny. Przyjmujemy zapisy cały rok i kiedy uzbiera się minimum 3 osoby, zaczynamy zajęcia. Jeśli jednak znasz jakiekolwiek słowa, zwroty lub liczby, rozwiąż nasz test — być może wystarczy ci szybka powtórka, aby dołączyć do istniejącej grupy. 

Dla każdego ucznia przewidujemy lekcję próbną, która pozwoli lektorowi potwierdzić Twój poziom a tobie upewnić się, czy nasze kursy to coś dla ciebie. Większość osób, po lekcji próbnej decyduje się na kontynuację — ty także się nie zawiedziesz.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Jak wygląda kurs języka hiszpańskiego w Lingua Pro Bydgoszcz?

Melodyjny i romantyczny język, którego uczy się z przyjemnością.
Lektorzy, którzy dzielą się pasją do języka i kultury hiszpańskiej.
Skuteczne kursy oparte na konwersacjach wyłącznie w języku hiszpańskim.
Zajęcia online lub w szkole
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/02/kurs-jezyka-hiszpanskiego.jpg

Kurs hiszpańskiego online lub w szkole w Bydgoszczy

Lingua Pro prowadzi kursy języka hiszpańskiego online i w szkole. Możesz wybrać formę, która lepiej pasuje do Twojego stylu życia

Kurs hiszpańskiego online

Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzać czas na dojazdy a przy tym wolą naukę w pojedynkę lub w parach. Nauka języka hiszpańskiego online to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Kursy języka hiszpańskiego online w naszej szkole odbywają się za pomocą przystosowanej do tego platformy LangLion. Wystarczy połączyć się z lektorem za pomocą linku i już możesz uczyć się języka hiszpańskiego. 

 

 

Kurs hiszpańskiego w szkole

Posiadamy salę z hiszpańskim wystrojem i materiałami wspierającymi naukę oraz pełnym wyposażeniem potrzebnym do prowadzenia zajęć. Na terenie szkoły jest poczekalnia z ekspresem do kawy, czajnikiem i herbatą — często dosypujemy kawy pochodzące z różnych krajów, także Hiszpanii. Kurs hiszpańskiego w szkole będzie idealny dla osób, które chcą zmienić otoczenie, pracować w grupie i poznawać nowych ludzi.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Cennik kursów języka hiszpańskiego

Kurs hiszpańskiego w grupie
PLN
0123456789001234567890
jedna lekcja
60/90 min
Kurs hiszpańskiego indywidualny
PLN
012345678900123456789001234567890
jedna lekcja
60 minut online

W Lingua Pro uczymy 9 języków obcych, dorosłych młodzież i dzieci, a także prowadzimy zajęcia w firmach. Nasza pełną ofertę możesz sprawdzić na zakładce oferta.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Wybierz z 9 języków

flaga (1)
flaga (2)
flaga (3)
flaga (5)
flaga (4)
flaga (6)
flaga (7)
serce-flaga-rosyjski
flaga (9)
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Masz pytania? Chcesz się zapisać?Napisz do nas!


  Przepisz kod z obrazka: captcha

  https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/Julia-i-Anita-kontakt-sekretariat.png
  Kontakt
  ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
  +48 732 242 007
  Poniedziałek - Piątek 8:00 - 12:00/ 16.00 - 20.00
  Linguapro © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl