Kurs języka japońskiego

Skuteczne kursy języka japońskiego i zgrana społeczność.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/02/kurs-jezyka-japonskiego-1.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kurs języka japońskiego dla dzieci, nastolatków i dorosłych w Lingua Pro to znacznie więcej niż nauka angielskiego. Język japoński jest popularny wśród fanów animy, kultury japońskiej i świata gier. Uczniowie języka japońskiego chętnie angażują się w życie towarzyskie z osobami podzielającymi ich pasje. Lingua Pro jest właśnie takim miejscem. Kurs języka japońskiego z naszymi lektorkami to nauka, poznawanie kultury, poznawanie ludzi, ale i wiele bezpłatnych spotkań dodatkowych. 

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/02/kurs-jezyka-japonskiego-1.jpg

Język japoński będzie odpowiednim wyborem dla osób, które chcą:

 • zdobyć pracę w międzynarodowej firmie, której używany jest język japoński,
 • porozumieć  się z partnerami biznesowymi,
 • swobodnie podróżować po Japonii,
 • nawiązywać kontakty z osobami używającymi języka japońskiego.

Kurs japońskiego online lub w szkole w Bydgoszczy

Lingua Pro prowadzi kursy języka japońskiego w szkole w centrum Bydgoszczy lub online za pomocą przystosowanej do tego platformy. Możesz wybrać formę, która jest wygodniejsza dla ciebie.

Kurs języka japońskiego online

najlepiej sprawdza się w przypadku zajęć indywidualnych lub dwuosobowych, ale jest też możliwość odbycia zajęć z japońskiego online przez całą grupę. Japoński online odbywa się za pomocą specjalnej platformy umożliwiającej sprawne połączenie video. Z twojej strony nie musisz instalować nic na komputerze czy telefonie. Klikasz link wysłany przez lektora (lub wybierasz lektora przez naszą stronę www), wpisujesz imię i dołączasz do zajęć japońskiego online. Proste, wygodne i skuteczne

Kurs stacjonarny w szkole

odbywa się w naszej siedzibie w centrum Bydgoszczy. Posiadamy specjalną salę do zajęć języka japońskiego ubraną w kolory i elementy kultury kraju kwitnącej wiśni. Posiadamy sporą biblioteczkę książek w języku japońskim, które możesz wypożyczyć na miejscu.
Szkoła znajduje się w odnowionym biurowcu na ul. Królowej Jadwigi 18 w Bydgoszczy. Mamy także poczekalnie, wyposażoną w ekspres do kawy, czajnik i różne herbaty, duży stół, i telewizję, w której możesz puścić językowe materiały. 

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Poznaj nasze kursy języka japońskiego

Kursy języka japońskiego w Lingua Pro to połączenie:
skutecznej nauki języka japońskiego,
poznawania kultury i sztuki kraju kwitnącej wiśni,
spotkań z osobami dzielącymi Twoje pasje,
dobrego humoru zarówno podczas zajęć, jak i spędzania czasu z grami japońskimi, kinem japońskim czy szkolnym turnieju kręgli.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/02/kurs-jezyka-japonskiego-2.jpg

Język japoński od podstaw

Język japoński dla wielu będzie wydawał się trudnym językiem. To nowy alfabet inny akcent, a nawet odmienna konstrukcja zdań. Dlatego wiele osób decyduje się na naukę języka japońskiego od podstaw. Większość grup powstaje na poziomie języka japońskiego dla początkujących, ale jeśli temat nie jest ci już obcy, możesz skontaktować się z nami, a lektorka oceni twój poziom i zaproponuje miejsce w odpowiednio wyższej grupie.

Metoda i grupy

Kurs języka japońskiego zarówno od podstaw, jak i w zaawansowanych grupach, kładzie nacisk na efektywną komunikację. Ze względu na specyfikę języka dokładnie omawiamy także aspekty gramatyczne.

Grupy języka japońskiego w Lingua Pro są niewielkie, zazwyczaj 4-7 osób. Jeśli zależy ci na zajęciach indywidualnych lub w dwuosobowej grupie, polecamy kurs języka japońskiego online.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Ceny kursu japońskiego w Bydgoszczy

japoński w grupie
PLN
0123456789001234567890
jedna lekcja
60/90 min
japoński indywiduanie
PLN
012345678900123456789001234567890
jedna lekcja
60 minut online

Ceny kursu japońskiego z naszymi lektorkami są zawsze takie same niezależnie od poziomu nauki. Płatność odbywa się w systemach miesięcznych, dlatego miesięczna opłata będzie zależała od harmonogramu zajęć. 

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Masz pytania? Chcesz się zapisać?Napisz do nas!


  Przepisz kod z obrazka: captcha

  https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/Julia-i-Anita-kontakt-sekretariat.png
  Kontakt
  ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
  +48 732 242 007
  Poniedziałek - Piątek 8:00 - 12:00/ 16.00 - 20.00
  Linguapro © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl