O NASDZIELIMY SIĘ PASJĄ
DO JĘZYKÓW OBCYCH

Poznaj nasz zespół i przekonaj się, że Lingua Pro tworzą niesamowici ludzie...
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/10/Jezyki-www-1-1.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/Kasia-lektorka-angielskiego.png

ANGIELSKI, ROSYJSKIKasia Wojciechowicz-Biegała

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej rosyjsko – angielskiej. Nauczam już ponad 12 lat. Uwielbiam językowe spotkania z moimi uczniami, rozbudzam w nich ciekawość, inspiruję i zachęcam do regularnego powtarzania przerobionego materiału. Nawet najmniejsze sukcesy i osiągnięcia moich słuchaczy to dla mnie ogromną satysfakcja. Moja dewiza nauczyciela „Ucz się mądrze, a nie dużo.”

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/klaudia-portrety-na-www-1.png

ANGIELSKIJagoda
Zaręba

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej angielski z arabskim oraz filologii angielskiej. Języki obce to moja pasja, więc staram się zarażać nimi moich kursantów przy każdej okazji. Bardzo cieszy mnie, jak widzę postępy u moich uczniów. Zajęcia ze mną zawsze przebiegają w miłej atmosferze, tak aby uczniowie zapamiętali jak najwięcej przez zabawę i śmiech.
Przekonaj się osobiście!

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektorka-francuskiego-Romina.png

FRANCUSKIRomina
Grbavac

Urodziłam się w Antananarivo, stolicy Madagaskaru. Studiowałam stosunki międzynarodowe i prawo, ale bardziej pasjonowałam się komunikacją i interakcjami społecznymi. Zatrudniono mnie na pokładzie słynnego statku wycieczkowego, dzięki czemu przepłynęłam przez 20 krajów w całej Europie. Odkryłam wiele kultur i teraz mówię w 5 językach. Z chęcią dzielę się pasją do języków i kulturowymi ciekawostkami.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektor-hiszpanskeigo-Angel.png

HISZPAŃSKIAngel
Perez

Cześć jestem Ángel David. Pochodzę z kraju kawy i szmaragdów. Urodziłem się w Bogocie w Kolumbii, ale dorastałem w bohaterskiej Kartagenie. Jest to miasto turystyczne pełne bardzo dobrej energii, pięknych miejsc do spotkań, w którym przez cały rok jest lato. Hiszpański jest bardzo pięknym i przydatnym językiem. Zapraszam do siebie i razem możemy się dobrze bawić, ucząc się hiszpańskiego.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/06/sandra-portrety-na-www.png

JAPOŃSKISandra
Jaworska

Jestem lektorem z wieloletnim doświadczeniem! Japonią fascynuje się praktycznie od dziecka, co zaowocowało ukończeniem filologii japońskiej. Moją misją jest uczyć skutecznie i z pasją. Kiedy tylko przekroczysz nasz próg, poczujesz, że kraj ninja i pokemonów jest na wyciągnięcie ręki. Na moich zajęciach nie tylko uczę tego cudownego języka, ale również staram się przybliżać kulturę Japonii.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektorka-niemieckiego-Sandra.png

NIEMIECKISandra
Lewandowska

Język niemiecki jest częścią mojego życia od 13 lat! Ukończyłam studia na kierunku lingwistyka stosowana j. niemiecki z j. rosyjskim oraz II LO w klasie dwujęzycznej. W Lingua Pro postaram się pokazać każdemu, że niemiecki wcale nie jest taki straszny i skomplikowany. Mam bardzo dużo cierpliwości, więc będziemy ćwiczyć, a później wspólnie cieszyć się z Waszych małych i dużych sukcesów!

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektorka-angielskiego-Laura.png

ANGIELSKILaura
Gakwenzire

Urodziłam się w Kigali (Rwanda). Obecnie jestem studentem studiów licencjackich w zakresie biznesu międzynarodowego. Języki obce i inne kultury są moja pasją. Moją największą życiową aspiracją jest pomaganie społeczności i nie ma lepszego sposobu niż nauczanie języka angielskiego. Satysfakcja uczniów z nauki i doskonalenia się w języku obcym jest dla mnie budująca.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/06/hubert-lektor-angielskiego.png

ANGIELSKIHubert
Budny

Hej, pasje do języka angielskiego miałem od zawsze. Pchnęła mnie ona do wyjazdu do Anglii, gdzie spędziłem ostatnie dwadzieścia lat swojego życia. Poznałem niuanse języka angielskiego i wiem, jak należny się komunikować w sposób efektywny. W przyjemnej atmosferze nabierzesz pewności siebie i wysokich umiejętności w konwersacji po angielsku. I będziesz potrafić je wykorzystywać.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektor-hiszpanskiego-Daniel-1.png

HISZPAŃSKIDaniel
Montaño

Urodziłem się w Meksyku i dorastałem w Toluca. Jestem absolwentem Bachelor of Languages ​​na Autonomous University of the State of Mexico i mam dyplom z nauczania j. hiszpańskiego. Uczę już od 10 lat, chociaż nigdy nie myślałem o zostaniu nauczycielem. Nauczanie przynosi satysfakcję, gdy uczniowie poprawiają swoją znajomość hiszpańskiego. Jest to motywacja do dalszego dzielenia się językiem i kulturą.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektorka-angielskiego-Albina.png

ANGIELSKIAlbina
Asadullina

Urodziłam się na Ukrainie w Lisiczansk. Przeprowadziłam się do Polski prawie 6 lat temu. Uczyłam się j. angielskiego przez ponad 10 lat i od chwili, gdy przyjechałam do Polski, nigdy nie przestałam go używać. Moim zdaniem doświadczenie to najcenniejsza rzecz w życiu i pracy. Jestem więc tutaj, aby podzielić się swoim doświadczeniem w językach i pomóc komuś mówić tak swobodnie, jak ja.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektorka-japonskiego-Iza.png

JAPOŃSKIIzabela
Świątek

Jestem absolwentką japonistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pracowałam rok w hotelu w Hakone w Japonii. Przy okazji szlifowałam tam swoje zdolności językowe, zwiedzałam Honsiu i Okinawę oraz pogłębiałam wiedzę na temat kultury i historii. Języki obce to moja pasja i staram się jak najlepiej przekazać swoją wiedzę. Przekonaj się, że język japoński wcale nie jest taki straszny, jak go malują!

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektorka-chinskiego-Guan.png

CHIŃSKIGuan
Huang

Jestem Chinką z Changsha. Studiuję grę na fortepianie w Akademii Muzycznej.  Dowiedziałam się, że znajomi chcieliby wiedzieć więcej o chińskiej kulturze i postanowiłam dzielić się tą wiedzą. Mieszkam w Polsce od 6 lat, a uczę chińskiego od 3 lat. Jestem nauczycielem i jednocześnie uczniem, który poznaje różne spojrzenia na język i kulturę. Jeśli interesuje Cię j. chiński, jestem tutaj, aby Cię poprowadzić.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/karolina.png

HISZPAŃSKIKarolina
Rachubińska

Jestem absolwentką irlandzkiego uniwersytetu UCD, gdzie zdobyłam tytuł licencjata na kierunku lingwistyka angielska oraz język hiszpański. Studia magisterskie na kierunku filologia angielska odbyłam na UKW, skąd wyjechałam też na Erasmusa do Hiszpanii. Językami interesuję się od kiedy pamiętam. Nauczanie daje mi dużo radości, a postępy uczniów motywują mnie do pracy.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/06/dobrawa-lektor-angielskiego.png

AngielskiDobrawa
Budny

Hiya! Ostatnie 18 lat spędziłam za granicą (USA, Cypr, UK) pracując w środowisku międzynarodowym, poznając inne kultury i zgłębiając niuanse językowe. Bardzo się cieszę, że mogę być częścią Lingua Pro, dzielić się swoim doświadczeniem w praktycznej nauce języka angielskiego i przekazywać innym swoją pasje do niego, a także ciekawostki z pierwszej ręki o życiu na Wyspach. Doskonale wiem, ze efektywna nauka języka obcego wymaga systematyczności i powtarzalności, ale daje ogromną satysfakcję z postępów moich studentów.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektorka-angielskiego-Kinga.png

ANGIELSKIKinga
Zdziarska

Cześć! Jestem Kinga i jestem studentką filologii angielskiej oraz absolwentką lingwistyki stosowanej (język angielski z językiem arabskim) na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Moja przygoda z językiem angielskim trwa już 12 lat. Od zawsze fascynowała mnie nauka języków obcych. Jako lektorka, chciałabym zarazić innych swoją pasją do języka angielskiego. Z chęcią dzielę się wiedzą i ciekawostkami kulturowymi.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/stella.png

HISZPAŃSKIStella
Gutiérrez

Cześć! Nazywam się Stella, dorastałam w Nikaragui otoczonej wulkanami i plażami. Zawsze marzyłam o nauczaniu innych. Teraz mam okazję podzielić się z wami moim ojczystym językiem. Jest to bardzo interesujące doświadczenie, które pozwala mi się spełniać, a przy okazji spotkać się i rozmawiać z entuzjastycznymi ludźmi. Hiszpański to miękki i przyjemny język, z pięknymi tekstami w jego piosenkach.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/10/Monika.jpg

NIEMIECKI Monika Gutowska

Język niemiecki jest moim nierozłącznym przyjacielem już od 6 lat. Mieszkając w Niemczech zdobyłam wielu przyjaciół, którzy pozwolili mi również zapoznać się z kulturą niemiecką. Niestety bardzo tęskniłam za ojczyzną i moją rodziną, dlatego postanowiłam wrócić do Polski. Jako wolontariusz nauczyłam się również pracy z dziećmi, która sprawia mi ogromną radość.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/LEKTOR-NIEMIECKIEGO-LESZEK.png

SCHOOL MANAGERLeszek
Biegała

Obecnie w roli managera szkoły. Wcześniej uczyłem języka niemieckiego. Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Studiowałem również język niemiecki na filologii germańskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Aktualnie sam uczę się metodą bezpośrednią języka francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego. Oczywiście znam też język angielski w stopniu zaawansowanym.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/04/karolina-jezyk-wloski.png

WŁOSKIKarolina
Szuwała

Ciao! Ukończyłam italianistykę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i od ponad 15 lat nauczam języka włoskiego. Uwielbiam swoją pracę. Zależy mi, by moi uczniowie czerpali radość z nauki języka. Włoski to dla mnie dużo więcej niż język i słowa – to sposób życia, filozofia czerpania z życia garściami, to moja ogromna pasja, którą pragnę zarazić każdego, kto otworzy się na pracę ze mną.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/04/Inna-jezyk-polski-jezyk-ukrainski.png

POLSKI, UKRAIŃSKIInna
Yaremchuk

Hej, mam na imię Inna, ale nie jestem do końca taka inna. Jestem zwykłą dziewczyną z Ukrainy, która już 3 rok mieszka w Polsce. Studiowałam  2 lata medycynę, ale stwierdziłam, że moją pasją jest nauczanie języków. Dużo podróżowałam i zawsze miałam do czyniena z językiem angielskim.
Chcę podzielić się ze wszystkimi moją pasją do języka angielskiego i polskiego, a także do melodyjnego języka ukraińskiego w miłej atmosferze i z dobrym humorem.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/julia.png

SEKRETARIATJulia
Radoskiewicz

Studiuję biotechnologię na Collegium Medicum UMK. Posługuję się j. angielskim, a niedawno rozpoczęłam również naukę j. hiszpańskiego. Pracuję w sekretariacie, żeby pomóc Ci w rozpoczęciu kursu językowego. Moją motywacją do pracy jest chęć poznania języków, kultur i ludzi dzielących moje zainteresowania. Cieszę się, że mogę być częścią szkoły, w której panuje przyjacielska atmosfera i otwartość.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/anita.png

SEKRETARIATAnita
Kaczmar

Cześć! Pasja do języków obcych towarzyszyła mi od najmłodszych lat. Moją miłością od zawsze był j. niemiecki, j. angielski oraz coś niezwiązanego z moimi studiami – astronomia. Wszystkie te rzeczy to moja siła napędowa i droga do spełnienia zawodowego. Praca w sekretariacie pozwala mi poznawać niesamowite osoby z całego świata, uczyć się języków obcych i świetnie spędzać czas w super gronie.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/02/Kornelia.jpg

SEKRETARIATKornelia
Łaska

Uczę się na kierunku organizacja turystyki. W parze z moją pasją do podróży idzie chęć poznawania nowych kultur i języków. Wszechstronność tą zapewnia mi Lingua Pro, gdzie poznaję ludzi z różnych zakątków świata i mam wśród nich przyjaciół. Praca w sekretariacie i obcowanie z ludźmi sprawia, że czuję się tu dobrze i chciałabym, żeby kursanci też się tak czuli.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/Julia-i-Anita-kontakt-sekretariat.png

Napisz do nas!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania


  Przepisz kod z obrazka: captcha

  Kontakt
  ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
  +48 732 242 007
  Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00
  Linguapro © 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl