Dołącz do naszego teamuPraca

Kursy oferowane przez lingua pro. Skuteczna metoda nauki języka obcego
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/01/wigilia-szkoly-jezykowej-lingua-pro-2022-9-640x457.jpg

Praca dla lektorów językowych w Bydgoszczy

Nasza szkoła prężnie się rozwija i powiększa o nowych lektorów. Tutaj znajdzie aktualne oferty pracy dla lektorów i nauczycieli niemieckiego, angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego i innych języków. 

Praca u nas to dla lektorów sposób na dodatkowy zarobek albo większą część etatu. Ty podajesz dostępność — my dobieramy grupy, aby jak najlepiej zgrać Twoje oczekiwania z naszymi potrzebami i oczekiwaniami kursantów. 

Nasza szkoła prężnie się rozwija i powiększa o nowych lektorów. Tutaj znajdzie aktualne oferty pracy dla lektorów i nauczycieli niemieckiego, angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego i innych języków. 

Praca u nas to dla lektorów sposób na dodatkowy zarobek albo większą część etatu. Ty podajesz dostępność — my dobieramy grupy, aby jak najlepiej zgrać Twoje oczekiwania z naszymi potrzebami i oczekiwaniami kursantów. 

Aktualnie szukamy

Nasza szkoła językowa szuka doświadczonego lektora języka obcego, który chętnie dołączy do naszego zespołu. Poszukujemy osoby z doskonałą znajomością języka francuskiego, niemieckiego i japońskiego, a także z doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Wymagana jest także umiejętność prowadzenia zajęć w sposób ciekawy, tak aby naszym uczniom było przyjemnie i efektywnie uczyć się języka. Oferujemy stabilne zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin, w zależności od preferencji lektora. Zapewniamy także wsparcie merytoryczne, szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego. Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania, z pasją do nauczania języków obcych i chcesz dołączyć do zespołu najlepszych lektorów w Bydgoszczy, to ta oferta jest dla Ciebie! Prosimy o przesyłanie swojego CV na adres e-mail: kursy@lingua-pro.pl. Zapraszamy do aplikowania i dołączania do naszej wspaniałej społeczności!
Szukamy lektora języka francuskiego

Lektor języka francuskiego

Praca dla lektora języka francuskiego. Na początek będzie to kilka zajęć w tygodniu. Mogą to być zajęcia w szkole lub online. Większość z naszych kursantów preferuje jednak zajęcia w realnym świecie i bezpośredni kontakt. Przed rozpoczęciem pracy oferujemy szkolenie, aby zaznajomić się z prowadzeniem zajęć w metodzie bezpośredniej, która polega głównie na mówieniu.

Lektor języka niemieckiego

Szukamy lektora języka niemieckiego, który będzie prowadził głównie kursy ogólne polegające przede wszystkim na mówieniu. Mogą to być zarówno zajęcia w szkole jak i online na naszej platformie. Przed rozpoczęciem pracy pokażemy jak wygląda nauka w naszej szkole, jak również przeprowadzimy szkolenie odnośnie prowadzenia zajęć w naszej szkole.

Szukamy lektora języka niemieckiego
Szukamy lektora języka japońskiego

Lektor języka japońskiego

Szukamy trzeciego lektora języka japońskiego w naszej szkole, ponieważ obecni lektorzy mają już tak dużo zajęć, że nie są w stanie przeprowadzić kolejnych. Każdy z naszych lektorów języka japońskiego prowadzi zajęć według własnego autorskiego programy jednakże bazującego na tych samych podręcznikach. Jesteśmy prawdopodobnie największą szkoła języka japońskiego w Bydgoszczy lub nawet całym województwie. Dołącz do naszego zespołu!

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/03/Praca-w-sekretariacie-w-szkole-jezykowej-640x480.png

Pracownik sekretariatu

Nasza szkoła językowa poszukuje studentki lub studenta do pracy w sekretariacie wieczorami. Praca polega na obsłudze klientów, udzielaniu informacji o ofercie szkoły, przyjmowaniu zgłoszeń, obsłudze korespondencji mailowej oraz telefonicznej. Wymagana jest dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność. Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej oraz znajomość języka angielskiego. Praca jest maksymalnie na pół etatu w godzinach od 16.00 do 20.00, od poniedziałku do piątku. Oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju oraz przyjazną atmosferę pracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: kursy@lingua-pro.pl

Kilka słów o pracy u nas

Napisz do nas


  Przepisz kod z obrazka: captcha

  https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/Julia-i-Anita-kontakt-sekretariat.png
  Kontakt
  ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
  +48 732 242 007
  Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00
  Linguapro © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl