Dołącz do naszego teamuPraca

nauka języków obcych w bydgoszczy
Popularne języki obce

Praca dla lektorów językowych w Bydgoszczy

Nasza szkoła prężnie się rozwija i powiększa o nowych lektorów. Tutaj znajdzie aktualne oferty pracy dla lektorów i nauczycieli języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, japońskiego i chińskiego. 

Praca u nas to dla lektorów sposób na dodatkowy zarobek albo większą część etatu. Ty podajesz dostępność — my dobieramy grupy, aby jak najlepiej zgrać Twoje oczekiwania z naszymi potrzebami i oczekiwaniami kursantów. 

Aktualnie szukamy

Nasza szkoła językowa szuka doświadczonego lektora języka obcego, który chętnie dołączy do naszego zespołu. Poszukujemy osoby z doskonałą znajomością języka francuskiego, niemieckiego i japońskiego, a także z doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Wymagana jest także umiejętność prowadzenia zajęć w sposób ciekawy, tak aby naszym uczniom było przyjemnie i efektywnie uczyć się języka. Oferujemy stabilne zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin, w zależności od preferencji lektora. Zapewniamy także wsparcie merytoryczne, szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego. Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania, z pasją do nauczania języków obcych i chcesz dołączyć do zespołu najlepszych lektorów w Bydgoszczy, to ta oferta jest dla Ciebie! Prosimy o przesyłanie swojego CV na adres e-mail: kursy@lingua-pro.pl. Zapraszamy do aplikowania i dołączania do naszej wspaniałej społeczności!

Lektor języka włoskiego

Poszukujemy lektora języka włoskiego, który będzie głównie specjalizować się w kursach ogólnych, skoncentrowanych przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności mówienia. Oferujemy elastyczność w formie prowadzenia zajęć – zarówno w naszej szkole, jak i online poprzez naszą platformę. Przed rozpoczęciem pracy zaprezentujemy, jak wygląda proces nauczania w naszej szkole, a także przeprowadzimy szkolenie dotyczące prowadzenia zajęć zgodnie z naszymi standardami.

szukamy lektora języka włsokeogo
lektor języka niemieckiego

Lektor języka niemieckiego

Szukamy lektora języka niemieckiego, który będzie prowadził głównie kursy ogólne polegające przede wszystkim na mówieniu. Mogą to być zarówno zajęcia w szkole jak i online na naszej platformie. Przed rozpoczęciem pracy pokażemy jak wygląda nauka w naszej szkole, jak również przeprowadzimy szkolenie odnośnie prowadzenia zajęć w naszej szkole.

Pracownik sekretariatu

Nasza szkoła językowa poszukuje studentki lub studenta do pracy w sekretariacie wieczorami. Praca polega na obsłudze klientów, udzielaniu informacji o ofercie szkoły, przyjmowaniu zgłoszeń, obsłudze korespondencji mailowej oraz telefonicznej. Wymagana jest dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność. Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej oraz znajomość języka angielskiego. Praca jest maksymalnie na pół etatu w godzinach od 16.00 do 20.00, od poniedziałku do piątku. Oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju oraz przyjazną atmosferę pracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: kursy@lingua-pro.pl

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/03/Praca-w-sekretariacie-w-szkole-jezykowej-640x480.png

Kilka słów o pracy u nas

Napisz do nas


  Przepisz kod z obrazka: captcha

  https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/Julia-i-Anita-kontakt-sekretariat.png
  Kontakt
  ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
  +48 732 242 007
  Poniedziałek - Piątek 8:00 - 12:00/ 16.00 - 20.00
  Linguapro © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl