VariousMonitoruj swój kurs językowy z darmową aplikacją Langlion.

9 lutego 2023

Czasy, w jakich żyjemy, narzucają nam szybki styl życia. Ilość zajęć, obowiązków, z którymi mierzymy się każdego dnia, nie tylko żeby przetrwać, ale czynności podejmowanych w drodze po sukces i spełnienie wymagają od nas bardzo dobrej organizacji czasu, stanowiącej nie lada wyzwanie. Dodatkowo ilość napływających codziennie informacji, o których musimy decydować czy są dla nas...

Czasy, w jakich żyjemy, narzucają nam szybki styl życia. Ilość zajęć, obowiązków, z którymi mierzymy się każdego dnia, nie tylko żeby przetrwać, ale czynności podejmowanych w drodze po sukces i spełnienie wymagają od nas bardzo dobrej organizacji czasu, stanowiącej nie lada wyzwanie. Dodatkowo ilość napływających codziennie informacji, o których musimy decydować czy są dla nas wartościowe, czy wylądują w koszu zapomnienia, bywa przytłaczająca dla naszego umysłu. Kiedy zapisujemy się na kurs językowy, nie chcemy mieć więcej zmartwień o dodatkową ilość informacji do przetworzenia, czy powinności do wykonania, tylko chcemy skupić się na realizacji swoich pasji i samorozwoju. Stąd na pomoc przyszła aplikacja mobilna Langlion, która ma za zadanie oszczędzić nam czas na załatwianiu spraw związanych z kursem językowym.

Do czego służy platforma Langlion?

Langlion to platforma edukacyjna przeznaczona dla kursantów szkoły językowej, która umożliwi Ci w szybki i wygodny sposób monitorowanie istotnych informacji związanych z Twoim kursem językowym. Dzięki aplikacji mobilnej, którą z łatwością zainstalujesz na swoim telefonie, zarówno na iOS i android, będziesz na bieżąco ze wszelkimi wiadomościami czy zmianami zajęć językowych.

Zalety korzystania z aplikacji mobilnej Langlion?

Korzystając z platformy Langlion o każdej porze i z dowolnego miejsca, na uczelni, w szkole, pracy, opiekując się dziećmi w domu, jesteś w stanie kontrolować swój kurs językowy, nie odrywając się za bardzo od istotnego zajęcia, w który w danym momencie jesteś zaangażowany. Dodatkowo strona, jak i aplikacja mobilna zawiera przyjazny dla oka i intuicyjny interfejs, co sprzyja sprawnemu i komfortowemu użytkowaniu.

Co mogę załatwić przez aplikację Langlion?

Aplikacja Langlion umożliwia takie funkcje jak:

– Kontakt z sekretariatem szkoły językowej za pomocą zakładki wiadomości. W ten sposób możesz sprawnie przekazać nam pilną informację np. w sprawie zmiany terminu zajęć.

– Kontrola płatności. Jesteś w stanie monitorować, które raty za kurs językowy zostały opłacone, a jakie czekają do uregulowania.

– Sprawdzenie planu zajęć. Widzisz dokładny termin, status, salę oraz lektora zajęć.

– Na platformie udostępniane są interaktywne testy językowe, gdzie wyniki są widoczne od razu po zakończeniu.

Gdzie otrzymam dane do logowania?

Dane do logowania na platformę Langlion znajdują się w elektronicznie zawartej umowie, którą otrzymasz na maila po zapisaniu się na kurs językowy. Na początku dostaniesz jednorazowe hasło, które po zarejestrowaniu się w aplikacji mobilnej Langlion wymaga zmiany na własne. https://linguapro.langlion.com/ 

Kontakt
ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
+48 732 242 007
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 12:00/ 16.00 - 20.00
Linguapro © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl