VariousSpotkanie integracyjne w Lingua Pro

10 lutego 2023

Przyjaźnie, świetna zabawa, konkursy i nagrody, czyli przepis na spotkanie integracyjne w szkole językowej Lingua Pro. Poznawanie nowych osób przynosi nam wiele korzyści. Zaczynając od poszerzania horyzontów myślowych, gdy konfrontujemy się z odmiennym punktem widzenia. Wzrasta także nasz poziom empatii i zrozumienia na potrzeby drugiego człowieka. Ponadto podczas zabawy integracyjnej poznajemy wiele ciekawych i zabawnych...

Przyjaźnie, świetna zabawa, konkursy i nagrody, czyli przepis na spotkanie integracyjne w szkole językowej Lingua Pro.

Poznawanie nowych osób przynosi nam wiele korzyści. Zaczynając od poszerzania horyzontów myślowych, gdy konfrontujemy się z odmiennym punktem widzenia. Wzrasta także nasz poziom empatii i zrozumienia na potrzeby drugiego człowieka. Ponadto podczas zabawy integracyjnej poznajemy wiele ciekawych i zabawnych historii, które zbliżają nas do siebie, co może zaowocować wspaniałą przyjaźnią na koniec spotkania. Ogromną zaletą spotkań integracyjnych w szkole językowej jest to, że umożliwiają one kontakt z różnorodnymi, inspirującymi ludźmi, gdyż wychodzimy jeszcze dalej, poza salę zajęciową i znajdujemy się w szerokim gronie osób z odmiennych środowisk, kultur, roczników.

Granie w planszówki i wspólne oglądanie filmów w języku obcym jako świetna forma zabawy.

Organizowanie gier planszowych, czy wspólne oglądanie filmów w języku obcym stało się nieodłączną częścią sobotnich popołudni w naszej szkole językowej. Wraz z lektorami i gronem znajomych dzielących tę samą pasję do języka obcego, którego się razem uczycie, zgłębicie wiedzę oraz poprawicie swoje umiejętności językowe w przyjemny i zabawny sposób. Gry planszowe są idealną formą integracji, która w skuteczny sposób motywuje nie tylko do wygrania gry i pokonania przeciwnika, ale także zwiększa naszą swobodę i pewność siebie w posługiwaniu się językiem obcym. Za to wspólne oglądanie filmów umożliwia dzielenie się emocjami, wrażeniami, co niesamowicie sprzyja zaangażowaniu, które przekłada się na lepsze zapamiętywanie nowego słownictwa czy pełnych sformułowań. Dodatkowo we wszystkich zabawach bierze udział nasz lektor, który w każdym momencie służy pomocą w wytłumaczeniu danego zagadnienia językowego, który nas interesuje.

Poczuj świetną atmosferę podczas integracji w gry w kręgle.

Co roku w naszej szkole językowej organizowane są spotkania integracyjne opierające się na gry w kręgle. Możesz grać tylko dla zabawy, a jeśli czujesz ducha rywalizacji, powalczyć o puchar dla zwycięzcy. Kręgle odbywają się w dogodnej lokalizacji, niedaleko centrum miasta, w najbardziej znanej kręgielni w centrum Bydgoszczy, Olimpic na Łucznice. Przyjaznej grze towarzyszy muzyka i kolorowe światła nadające atmosferę jak z amerykańskich filmów. Ponadto czekając na swoją kolej, wraz z przyjaciółmi możecie wskoczyć na parkiet i potańczyć.

Korzystaj z atrakcji i chilluj podczas zakończenia roku szkolnego.

Zbliża się koniec czerwca, a wraz z nim zakończenie kursu językowego. Za moment rozpoczyna się przerwa wakacyjna, już od miesięcy masz zaplanowany urlop i odliczasz dni do wyjazdu. Nie możesz doczekać się, aż popiszesz się swoimi umiejętnościami językowymi, które zdobyłeś w szkole językowej Lingua Pro, gdy będziesz relaksować się za granicą. Jednak zanim pożegnamy się na czas Twoich wakacji, zobaczymy się jeszcze na grillu zwieńczającym intensywny rok pracy na kursie językowym. W zakończeniu roku bierze udział sporo osób, stąd zabawa jest przednia. Nie zabraknie też pysznego jedzenia prosto z ogniska. Na miejscu będziesz miał okazję również spotkać i lepiej poznać naszych lektorów, a także języka, którego uczą. Cała impreza integracyjna odbywa się w otoczeniu lasów i malowniczych widoków. Ziołowa Oranżeria swoją unikalnością i bliskością natury nadaje całemu miejscu niecodzienny klimat. Czekać tam na Ciebie będzie sporo atrakcji, wytańczysz się przy rytmach salsy i przepłyniesz się łodzią po jeziorze.

Kontakt
ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
+48 732 242 007
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 12:00/ 16.00 - 20.00
Linguapro © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl