Angielski - ciekawostkiJapońskiNiemieckiRosyjskiVariousZajęcia indywidualne online

4 października 2021

Lingua Pro, poza standardowymi kursami grupowymi, oferuje również zajęcia indywidualne online. Kursy online, tak jak kursy stacjonarne, są prowadzone metodą bezpośrednią (oprócz zajęć z języka japońskiego i chińskiego). Oznacza to, że podczas zajęć skupiamy się głównie na konwersacji w wybranym języku obcym, aby przygotować naszych kursantów do sprawnego posługiwania się tym językiem w przyszłości. Nasi...

Lingua Pro, poza standardowymi kursami grupowymi, oferuje również zajęcia indywidualne online. Kursy online, tak jak kursy stacjonarne, są prowadzone metodą bezpośrednią (oprócz zajęć z języka japońskiego i chińskiego). Oznacza to, że podczas zajęć skupiamy się głównie na konwersacji w wybranym języku obcym, aby przygotować naszych kursantów do sprawnego posługiwania się tym językiem w przyszłości. Nasi kursanci poznają również struktury gramatyczne, które wyrażają, np. chęć zrobienia czegoś lub prośbę. Wszystkie te struktury są przedstawiane w różnych kontekstach i użyciach, a więc nasi kursanci nie muszą uczyć się skomplikowanych reguł gramatycznych. Takie przedstawianie poszczególnych struktur gramatycznych pozwala później kursantowi na szybką reakcję podczas konwersacji. Warto podkreślić, że metoda bezpośrednia opiera się na systemie powtórek, co sprzyja zapamiętywaniu i utrwalaniu danego materiału, a co za tym idzie – płynności mówienia w języku obcym.

Zalety zajęć online

Zajęcia online z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród naszych kursantów. Do zajęć online z pewnością zachęcają jej liczne zalety. Na pewno takie zajęcia będą świetną alternatywą dla osób zapracowanych, zabieganych, z nieregularnymi godzinami pracy, dla osób, którym dojazd utrudniałby uczestnictwo w zajęciach, dla uczniów i studentów z dużą ilością zajęć w ciągu tygodnia, a także dla domatorów i introwertyków. Niebywałą zaletą zajęć online jest możliwość uczestnictwa w zajęciach z dowolnego miejsca na Ziemii, np. z własnego domu, ulubionej kawiarni czy z hotelu. Dzięki zajęciom online możemy uczyć się w miejscu, w którym czujemy się komfortowo lub obecnie przebywamy. Co więcej, wybierając zajęcia online nie tracimy czasu na dojazdy, zatem ten czas można poświęcić na inne obowiązki bądź przyjemności.

Zalety zajęć indywidualnych

Zajęcia indywidualne cieszą się sporym zainteresowaniem wśród kursantów. Największym plusem zajęć indywidualnych jest kontakt sam na sam z lektorem. Podczas takich zajęć uwaga skupia się więc tylko i wyłącznie na jednym kursancie. Ponadto, wiele osób, zwłaszcza introwertyków, czuje się nieswojo w grupie, dlatego też zajęcia indywidualne dają im spory komfort. Inną zaletą zajęć indywidualnych jest elastyczność czasowa, co na pewno jest ważnym aspektem dla osób aktywnych zawodowo czy z trudnym dojazdem do szkoły językowej. Na zajęcia indywidualne można umawiać o dowolnej porze, tak aby kursant miał możliwość uczestniczenia w nich, np. ze względu na grafik w pracy bądź wyjazd.

Zajęcia indywidualne online

Zajęcia indywidualne online łączą w sobie zalety zajęć online i zajęć indywidualnych, co niewątpliwie przekłada się na ich popularność w ostatnim czasie. Są znacznym udogodnieniem dla wielu osób, które chcą się nauczyć języka obcego lub podszkolić jego znajomość, ale zajęcia stacjonarne byłyby dla nich utrudnieniem.

Autor: Kinga – lektor języka angielskiego w naszej szkole

Kontakt
ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
+48 732 242 007
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 12:00/ 16.00 - 20.00
Linguapro © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl