O NASSkuteczna nauka z lektorami angielskiego, japońskiego i wielu innych języków.

Zaczynaliśmy w małej grupie lektorów angielskiego i niemieckiego a zmieniliśmy się w szkołę z 30-osobowym składem i szeroką ofertą językową. Od 15 lat dbamy o wysoką skuteczność
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/Zespol-lingua-pro-buble.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/kurs-metoda-bezposrednia.png

SZEROKA OFERTA KURSÓW JĘZYKOWYCH METODĄ BEZPOŚREDNIĄSkuteczne konwersacje z wyszkolonymi nauczycielami angielskiego, japońskiego i 7 innych języków!

Metoda bezpośrednia pozwala na szybką naukę języka obcego, skupiając się na umiejętności płynnego mówienia oraz rozumienia ze słuchu.

W trakcie zajęć lektor unika używania języka ojczystego i maksymalizuje użycie języka uczonego np. angielskiego, niemieckiego. Na zajęciach z angielskiego więc zarówno nauczyciel, jak i uczniowie używają wyłącznie języka angielskiego. Dzięki temu maksymalizujemy kontakt w języku obcym i uczymy radzenia sobie w każdej sytuacji.

potwierdzona pozytywnymi
opiniami kursantów
ponad 14 lat
na rynku
potwierdzona certyfikatem
ISO 9001:2015
siedziba w centrum miasta
z poczekalnią i ekspresem do kawy

Lektorzy języków obcych Lingua Pro

Nasz zespół składa się z pasjonatów języków obcych. Pracują u nas lektorzy angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego i wielu innych języków, którzy z chęcią dzielą się wiedzą nie tylko językową, ale i kulturową. Dziewczyny z administracji starają się, aby komunikacja między managerami szkoły, lektorami języków obcych i kursantami odbywała się płynnie i aby wszystko zgadzało się i pasowało możliwie największej liczbie osób.

Poznaj nasz zespół lektorów języków obcych i dowiedz się o ich sposobie nauczania.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Lektorzy języka angielskiego

Nasi nauczyciele angielskiego to zarówno Polacy, jak i Native Speakerzy. Zobacz, co sami o napisali o sobie i swoich lekcjach.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/Kasia-lektorka-angielskiego.png

ANGIELSKI, ROSYJSKIKasia
Wojciechowicz-Biegała

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej rosyjsko – angielskiej. Nauczam już ponad 12 lat. Uwielbiam językowe spotkania z moimi uczniami, rozbudzam w nich ciekawość, inspiruję i zachęcam do regularnego powtarzania przerobionego materiału. Nawet najmniejsze sukcesy i osiągnięcia moich słuchaczy to dla mnie ogromną satysfakcja. Moja dewiza nauczyciela „Ucz się mądrze, a nie dużo.”

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/klaudia-portrety-na-www-1.png

ANGIELSKIJagoda
Zaręba

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej angielski z arabskim oraz filologii angielskiej. Języki obce to moja pasja, więc staram się zarażać nimi moich kursantów przy każdej okazji. Bardzo cieszy mnie, jak widzę postępy u moich uczniów. Zajęcia ze mną zawsze przebiegają w miłej atmosferze, tak aby uczniowie zapamiętali jak najwięcej przez zabawę i śmiech.
Przekonaj się osobiście!

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektorka-angielskiego-Laura.png

ANGIELSKILaura
Gakwenzire

Urodziłam się w Kigali (Rwanda). Obecnie jestem studentem studiów licencjackich w zakresie biznesu międzynarodowego. Języki obce i inne kultury są moja pasją. Moją największą życiową aspiracją jest pomaganie społeczności i nie ma lepszego sposobu niż nauczanie języka angielskiego. Satysfakcja uczniów z nauki i doskonalenia się w języku obcym jest dla mnie budująca.
Z chęcią podzielę się widzą!

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektorka-angielskiego-Kinga.png

ANGIELSKIKinga
Zdziarska

Cześć! Jestem Kinga i jestem studentką filologii angielskiej oraz absolwentką lingwistyki stosowanej (język angielski z językiem arabskim) na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Moja przygoda z językiem angielskim trwa już 12 lat. Od zawsze fascynowała mnie nauka języków obcych. Jako lektorka, chciałabym zarazić innych swoją pasją do języka angielskiego. Z chęcią dzielę się wiedzą i ciekawostkami kulturowymi.

Masz lektor Willam z Ameryki

AngielskiWilliam
Fleming

Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności językowe, nauczyć się nowych słów i zwrotów oraz porozmawiać z kimś, kto mówi po angielsku na co dzień, to lekcje ze mną są idealne dla Ciebie. Nauczę Cię poprawnej wymowy, gramatyki i słownictwa, a także pomogę Ci zwiększyć pewność siebie w mówieniu po angielsku.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/06/hubert-lektor-angielskiego.png

ANGIELSKIHubert
Budny

Hej, pasje do języka angielskiego miałem od zawsze. Pchnęła mnie ona do wyjazdu do Anglii, gdzie spędziłem ostatnie dwadzieścia lat swojego życia. Poznałem niuanse języka angielskiego i wiem, jak należny się komunikować w sposób efektywny. W przyjemnej atmosferze nabierzesz pewności siebie i wysokich umiejętności w konwersacji po angielsku. I będziesz potrafić je wykorzystywać.

Lektorzy języka hiszpańskiego

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/08/David-Martinez-lektor-jezyka-hiszpanskiego-1.png

HISZPAŃSKIDavid Martinez

Hello there! My name is David Martínez. I was born in Mexico but I am currently living in Poland and working in the Gaming Industry. I am friendly, extrovert and love comedy. In my free time I like to play videogames, watch movies and travel to have new experiences and make new friends.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/02/DSC_4648-2a.jpg

HISZPAŃSKIAngel
Perez

Cześć jestem Ángel David. Pochodzę z kraju kawy i szmaragdów. Urodziłem się w Bogocie w Kolumbii, ale dorastałem w bohaterskiej Kartagenie. Jest to miasto turystyczne pełne bardzo dobrej energii, pięknych miejsc do spotkań, w którym przez cały rok jest lato. Hiszpański jest bardzo pięknym i przydatnym językiem. Zapraszam do siebie i razem możemy się dobrze bawić, ucząc się hiszpańskiego.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/11/DSC_4664-2a-1.jpg

HISZPAŃSKIGinnys Gerleys
Mendoza Martinez

Pochodzę z Kolumbii. Nigdy wcześniej nie była w Polce, ani nawet w Europie. W moim kraju studiowałam prawo. Cieszę, że mogę uczyć języka hiszpańskiego w Lingua Pro.

Lektorzy języka niemieckiego

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektorka-niemieckiego-Sandra.png

NIEMIECKISandra
Lewandowska

Język niemiecki jest częścią mojego życia od 13 lat! Ukończyłam studia na kierunku lingwistyka stosowana j. niemiecki z j. rosyjskim oraz II LO w klasie dwujęzycznej. W Lingua Pro postaram się pokazać każdemu, że niemiecki wcale nie jest taki straszny i skomplikowany. Mam bardzo dużo cierpliwości, więc będziemy ćwiczyć, a później wspólnie cieszyć się z Waszych małych i dużych sukcesów!

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/10/Monika.jpg

NIEMIECKI Monika Gutowska

Język niemiecki jest moim nierozłącznym przyjacielem już od 6 lat. Mieszkając w Niemczech zdobyłam wielu przyjaciół, którzy pozwolili mi również zapoznać się z kulturą niemiecką. Niestety bardzo tęskniłam za ojczyzną i moją rodziną, dlatego postanowiłam wrócić do Polski. Jako wolontariusz nauczyłam się również pracy z dziećmi, która sprawia mi ogromną radość.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/03/portrety-podstrona-lektorzy-nowa-www-3.png

NIEMIECKILeszek
Biegała

Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Studiowałem również język niemiecki na filologii germańskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Aktualnie sam uczę się metodą bezpośrednią języka francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego. Oczywiście znam też język angielski w stopniu zaawansowanym.

Lektorzy języków azjatyckich - japoński i chiński:

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/06/sandra-portrety-na-www.png

JAPOŃSKISandra
Jaworska

Jestem lektorem z wieloletnim doświadczeniem! Japonią fascynuje się praktycznie od dziecka, co zaowocowało ukończeniem filologii japońskiej. Moją misją jest uczyć skutecznie i z pasją. Kiedy tylko przekroczysz nasz próg, poczujesz, że kraj ninja i pokemonów jest na wyciągnięcie ręki. Na moich zajęciach nie tylko uczę tego cudownego języka, ale również staram się przybliżać kulturę Japonii.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektorka-japonskiego-Iza.png

JAPOŃSKIIzabela
Świątek

Jestem absolwentką japonistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pracowałam rok w hotelu w Hakone w Japonii. Przy okazji szlifowałam tam swoje zdolności językowe, zwiedzałam Honsiu i Okinawę oraz pogłębiałam wiedzę na temat kultury i historii. Języki obce to moja pasja i staram się jak najlepiej przekazać swoją wiedzę.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/10/portrety-podstrona-lektorzy-nowa-www-1.png

CHIŃSKIChuchu Lin

Hi I’m Chuchu, I come from China and currently I’m studying piano performance in Music Academy of Bydgoszcz. I have lots of hobbies: Reading, dancing, solving puzzles, doing sports…I have three years of language teaching experiences and I really enjoyed it. If you are interested in chinese language or culture, I’m excited to share!

Lektorzy pozostałych języków

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/04/karolina-jezyk-wloski.png

WŁOSKIKarolina
Szuwała

Ciao! Ukończyłam italianistykę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i od ponad 15 lat nauczam języka włoskiego. Uwielbiam swoją pracę. Zależy mi, by moi uczniowie czerpali radość z nauki języka. Włoski to dla mnie dużo więcej niż język i słowa – to sposób życia, filozofia czerpania z życia garściami, to moja ogromna pasja, którą pragnę zarazić każdego, kto otworzy się na pracę ze mną.

Lektor języka francuskiego

FRANCUSKIJan-Mikhael
Bidon

Hi, I’m Jan. I was born in Manila, in the country known as the „Pearl of the East,” but I grew up in the Connecticut (USA) and spent a good part of my life in Pau, France. I have a Masters in French as a Foreign Language (Master FLE) and I have taught in cooperation with the French Embassy. I can’t wait to have you in my class and take you on an adventure!

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/04/Inna-jezyk-polski-jezyk-ukrainski.png

POLSKI, UKRAIŃSKIInna
Yaremchuk

Mam na imię Inna, ale nie jestem do końca taka inna. Jestem zwykłą dziewczyną z Ukrainy, która już 3 rok mieszka w Polsce. Studiowałam  2 lata medycynę, ale stwierdziłam, że moją pasją jest nauczanie języków. Dużo podróżowałam i zawsze miałam do czynienia z językiem. Podzielę się ze wszystkimi pasją do języka angielskiego i polskiego, a także do melodyjnego języka ukraińskiego w miłej atmosferze i z dobrym humorem.

Sekretariat:

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/julia.png

SEKRETARIATJulia
Radoskiewicz

Studiuję biotechnologię na Collegium Medicum UMK. Posługuję się j. angielskim, a niedawno rozpoczęłam również naukę j. hiszpańskiego. Pracuję w sekretariacie, żeby pomóc Ci w rozpoczęciu kursu językowego. Moją motywacją do pracy jest chęć poznania języków, kultur i ludzi dzielących moje zainteresowania. Cieszę się, że mogę być częścią szkoły, w której panuje przyjacielska atmosfera i otwartość.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/anita.png

SEKRETARIATAnita
Kaczmar

Cześć! Pasja do języków obcych towarzyszyła mi od najmłodszych lat. Moją miłością od zawsze był j. niemiecki, j. angielski oraz coś niezwiązanego z moimi studiami – astronomia. Wszystkie te rzeczy to moja siła napędowa i droga do spełnienia zawodowego. Praca w sekretariacie pozwala mi poznawać niesamowite osoby z całego świata, uczyć się języków obcych i świetnie spędzać czas w super gronie.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/02/Kornelia.jpg

SEKRETARIATKornelia
Łaska

Uczę się na kierunku organizacja turystyki. W parze z moją pasją do podróży idzie chęć poznawania nowych kultur i języków. Wszechstronność tą zapewnia mi Lingua Pro, gdzie poznaję ludzi z różnych zakątków świata i mam wśród nich przyjaciół. Praca w sekretariacie i obcowanie z ludźmi sprawia, że czuję się tu dobrze i chciałabym, żeby kursanci też się tak czuli.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/LEKTOR-NIEMIECKIEGO-LESZEK.png

SCHOOL MANAGERLeszek
Biegała

Obecnie w roli managera szkoły. Wcześniej uczyłem języka niemieckiego. Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Studiowałem również język niemiecki na filologii germańskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Aktualnie sam uczę się metodą bezpośrednią języka francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego. Oczywiście znam też język angielski w stopniu zaawansowanym.

Opinie o lektorach i zajęciach języka obcego Lingua Pro

Ola chwali postępy i atmosferę na zajęciach u nauczyciela języka angielskiego, Kamil docenia metodę konwersacyjną, a Nadia ceni atmosferę w grupie z japońskiego.
Zobacz, na co jeszcze uwagę zwracają nasi kursanci i dlaczego polecają przygodę z naszymi nauczycielami angielskiego, niemieckiego hiszpańskiego i wszystkich innych języków.

„Zajęcia są super prowadzone. Metoda, która używana jest tutaj w szkole, skupia się głównie na mówieniu, co moim zdaniem jest najważniejsze”

Kamil

Historia Lingua Pro

2006

Pracujący od lat z językiem niemieckim Leszek i nauczycielka angielskiego Kasia, postanawiają dzielić się swoją pasją i wiedzą. Otwierają małą szkołę językową.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/historia-Lingua-Pro-1.png

2009

Zatrudnienie pierwszego dodatkowego nauczyciela języka niemieckiego a chwile później dołącza dodatkowa nauczycielka angielskiego. Od tego czasu zespół stale powiększa się o native speakerów i polskich lektorów.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/historia-Lingua-Pro-2.png

2014

Do zespołu dołącza lektor języka francuskiego, oferta poszerza się o dodatkowy język.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/historia-Lingua-pro-j.-francuski-640x280.png

2015

Oferta powiększa się o zajęcia z języka hiszpańskiego, które stają się niezwykle popularne.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/historia-Lingua-pro-j.-hiszpanski-640x280.png

2017

Dołącza język włoski i pierwszy język azjatycki (japoński)
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/historia-lingua-pro-j.wloski-i-japonski-640x280.png

2018

Powiększenie siedziby o dodatkowe sale i wygodą poczekalnie z ekspresem, telewizorem i mikrofalą. Nasi lektorzy angielskiego prowadzą kursy także w Fili w Sadkach.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/historia-Lingua-Pro-4.png

2019 - 2020

Lektorzy nauczają języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i japońskiego mieszkańców Fordonu i okolic w Fordońskiej Filli.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/historia-Lingua-Pro-5.png

po 2021 roku

zespół liczy ponad 20 lektorów uczących 9 języków obcych. W ofercie jest angielski, niemiecki, hiszpański, japoński, włoski, francuski, rosyjski oraz polski dla obcokrajowców. Siedziba ma 5 wygodnych sal i poczekalnie oraz prężnie działający sekretariat.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/historia-Lingua-Pro-6.png
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/Julia-i-Anita-kontakt-sekretariat.png

Napisz do nas!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania


  Przepisz kod z obrazka: captcha

  Kontakt
  ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
  +48 732 242 007
  Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00
  Linguapro © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl