O NASSkuteczna nauka z lektorami angielskiego, japońskiego i wielu innych języków.

Zaczynaliśmy w małej grupie lektorów angielskiego i niemieckiego a zmieniliśmy się w szkołę z 20-osobowym składem i szeroką ofertą językową. Od 18 lat dbamy o wysoką skuteczność
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/Zespol-lingua-pro-buble.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/kurs-metoda-bezposrednia.png

SZEROKA OFERTA KURSÓW JĘZYKOWYCH METODĄ BEZPOŚREDNIĄSkuteczne konwersacje z wyszkolonymi nauczycielami angielskiego, japońskiego i 7 innych języków!

Metoda bezpośrednia pozwala na szybką naukę języka obcego, skupiając się na umiejętności płynnego mówienia oraz rozumienia ze słuchu.

W trakcie zajęć lektor unika używania języka ojczystego i maksymalizuje użycie języka uczonego np. angielskiego, niemieckiego. Na zajęciach z angielskiego więc zarówno nauczyciel, jak i uczniowie używają wyłącznie języka angielskiego. Dzięki temu maksymalizujemy kontakt w języku obcym i uczymy radzenia sobie w każdej sytuacji.

potwierdzona pozytywnymi
opiniami kursantów
ponad 14 lat
na rynku
potwierdzona certyfikatem
ISO 9001:2015
siedziba w centrum miasta
z poczekalnią i ekspresem do kawy

Lektorzy języków obcych Lingua Pro

Nasz zespół składa się z pasjonatów języków obcych. Pracują u nas lektorzy angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego i wielu innych języków, którzy z chęcią dzielą się wiedzą nie tylko językową, ale i kulturową. Dziewczyny z administracji starają się, aby komunikacja między managerami szkoły, lektorami języków obcych i kursantami odbywała się płynnie i aby wszystko zgadzało się i pasowało możliwie największej liczbie osób.

Poznaj nasz zespół lektorów języków obcych i dowiedz się o ich sposobie nauczania.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Lektorzy języka angielskiego

Nasi nauczyciele angielskiego to zarówno Polacy, jak i Native Speakerzy. Zobacz, co sami o napisali o sobie i swoich lekcjach.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/Kasia-lektorka-angielskiego.png

ANGIELSKI, ROSYJSKIKasia
Wojciechowicz-Biegała

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej rosyjsko – angielskiej. Nauczam już ponad 12 lat. Uwielbiam językowe spotkania z moimi uczniami, rozbudzam w nich ciekawość, inspiruję i zachęcam do regularnego powtarzania przerobionego materiału. Nawet najmniejsze sukcesy i osiągnięcia moich słuchaczy to dla mnie ogromną satysfakcja. Moja dewiza nauczyciela „Ucz się mądrze, a nie dużo.”

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/klaudia-portrety-na-www-1.png

ANGIELSKIJagoda
Zaręba

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej angielski z arabskim oraz filologii angielskiej. Języki obce to moja pasja, więc staram się zarażać nimi moich kursantów przy każdej okazji. Bardzo cieszy mnie, jak widzę postępy u moich uczniów. Zajęcia ze mną zawsze przebiegają w miłej atmosferze, tak aby uczniowie zapamiętali jak najwięcej przez zabawę i śmiech.
Przekonaj się osobiście!

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektorka-angielskiego-Laura.png

ANGIELSKILaura
Gakwenzire

Urodziłam się w Kigali (Rwanda). Obecnie jestem studentem studiów licencjackich w zakresie biznesu międzynarodowego. Języki obce i inne kultury są moja pasją. Moją największą życiową aspiracją jest pomaganie społeczności i nie ma lepszego sposobu niż nauczanie języka angielskiego. Satysfakcja uczniów z nauki i doskonalenia się w języku obcym jest dla mnie budująca.
Z chęcią podzielę się widzą!

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektorka-angielskiego-Kinga.png

ANGIELSKIKinga
Zdziarska

Cześć! Jestem Kinga i jestem studentką filologii angielskiej oraz absolwentką lingwistyki stosowanej (język angielski z językiem arabskim) na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Moja przygoda z językiem angielskim trwa już 12 lat. Od zawsze fascynowała mnie nauka języków obcych. Jako lektorka, chciałabym zarazić innych swoją pasją do języka angielskiego. Z chęcią dzielę się wiedzą i ciekawostkami kulturowymi.

Masz lektor Willam z Ameryki

AngielskiWilliam
Fleming

Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności językowe, nauczyć się nowych słów i zwrotów oraz porozmawiać z kimś, kto mówi po angielsku na co dzień, to lekcje ze mną są idealne dla Ciebie. Nauczę Cię poprawnej wymowy, gramatyki i słownictwa, a także pomogę Ci zwiększyć pewność siebie w mówieniu po angielsku.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/06/hubert-lektor-angielskiego.png

ANGIELSKIHubert
Budny

Hej, pasje do języka angielskiego miałem od zawsze. Pchnęła mnie ona do wyjazdu do Anglii, gdzie spędziłem ostatnie dwadzieścia lat swojego życia. Poznałem niuanse języka angielskiego i wiem, jak należny się komunikować w sposób efektywny. W przyjemnej atmosferze nabierzesz pewności siebie i wysokich umiejętności w konwersacji po angielsku. I będziesz potrafić je wykorzystywać.

Lektorzy języka hiszpańskiego

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/08/David-Martinez-lektor-jezyka-hiszpanskiego-1.png

HISZPAŃSKIDavid Martinez

Hello there! My name is David Martínez. I was born in Mexico but I am currently living in Poland and working in the Gaming Industry. I am friendly, extrovert and love comedy. In my free time I like to play videogames, watch movies and travel to have new experiences and make new friends.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/02/DSC_4648-2a.jpg

HISZPAŃSKIAngel
Perez

Cześć jestem Ángel David. Pochodzę z kraju kawy i szmaragdów. Urodziłem się w Bogocie w Kolumbii, ale dorastałem w bohaterskiej Kartagenie. Jest to miasto turystyczne pełne bardzo dobrej energii, pięknych miejsc do spotkań, w którym przez cały rok jest lato. Hiszpański jest bardzo pięknym i przydatnym językiem. Zapraszam do siebie i razem możemy się dobrze bawić, ucząc się hiszpańskiego.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/11/DSC_4664-2a-1.jpg

HISZPAŃSKIGinnys Gerleys
Mendoza Martinez

Pochodzę z Kolumbii. Nigdy wcześniej nie była w Polce, ani nawet w Europie. W moim kraju studiowałam prawo. Cieszę, że mogę uczyć języka hiszpańskiego w Lingua Pro.

Lektorzy języka niemieckiego

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektorka-niemieckiego-Sandra.png

NIEMIECKISandra
Lewandowska

Język niemiecki jest częścią mojego życia od 13 lat! Ukończyłam studia na kierunku lingwistyka stosowana j. niemiecki z j. rosyjskim oraz II LO w klasie dwujęzycznej. W Lingua Pro postaram się pokazać każdemu, że niemiecki wcale nie jest taki straszny i skomplikowany. Mam bardzo dużo cierpliwości, więc będziemy ćwiczyć, a później wspólnie cieszyć się z Waszych małych i dużych sukcesów!

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/10/Monika.jpg

NIEMIECKI Monika Gutowska

Język niemiecki jest moim nierozłącznym przyjacielem już od 6 lat. Mieszkając w Niemczech zdobyłam wielu przyjaciół, którzy pozwolili mi również zapoznać się z kulturą niemiecką. Niestety bardzo tęskniłam za ojczyzną i moją rodziną, dlatego postanowiłam wrócić do Polski. Jako wolontariusz nauczyłam się również pracy z dziećmi, która sprawia mi ogromną radość.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/03/portrety-podstrona-lektorzy-nowa-www-3.png

NIEMIECKILeszek
Biegała

Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Studiowałem również język niemiecki na filologii germańskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Aktualnie sam uczę się metodą bezpośrednią języka francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego. Oczywiście znam też język angielski w stopniu zaawansowanym.

Lektorzy języków azjatyckich - japoński i chiński:

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/06/sandra-portrety-na-www.png

JAPOŃSKISandra
Jaworska

Jestem lektorem z wieloletnim doświadczeniem! Japonią fascynuje się praktycznie od dziecka, co zaowocowało ukończeniem filologii japońskiej. Moją misją jest uczyć skutecznie i z pasją. Kiedy tylko przekroczysz nasz próg, poczujesz, że kraj ninja i pokemonów jest na wyciągnięcie ręki. Na moich zajęciach nie tylko uczę tego cudownego języka, ale również staram się przybliżać kulturę Japonii.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/lektorka-japonskiego-Iza.png

JAPOŃSKIIzabela
Świątek

Jestem absolwentką japonistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pracowałam rok w hotelu w Hakone w Japonii. Przy okazji szlifowałam tam swoje zdolności językowe, zwiedzałam Honsiu i Okinawę oraz pogłębiałam wiedzę na temat kultury i historii. Języki obce to moja pasja i staram się jak najlepiej przekazać swoją wiedzę.

yu

CHIŃSKIChuchu Lin

Hi I’m Chuchu, I come from China and currently I’m studying piano performance in Music Academy of Bydgoszcz. I have lots of hobbies: Reading, dancing, solving puzzles, doing sports…I have three years of language teaching experiences and I really enjoyed it. If you are interested in chinese language or culture, I’m excited to share!

Lektorzy pozostałych języków

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2022/04/karolina-jezyk-wloski.png

WŁOSKIKarolina
Szuwała

Ciao! Ukończyłam italianistykę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i od ponad 15 lat nauczam języka włoskiego. Uwielbiam swoją pracę. Zależy mi, by moi uczniowie czerpali radość z nauki języka. Włoski to dla mnie dużo więcej niż język i słowa – to sposób życia, filozofia czerpania z życia garściami, to moja ogromna pasja, którą pragnę zarazić każdego, kto otworzy się na pracę ze mną.

Lektor języka francuskiego

FRANCUSKIJan-Mikhael
Bidon

Hi, I’m Jan. I was born in Manila, in the country known as the „Pearl of the East,” but I grew up in the Connecticut (USA) and spent a good part of my life in Pau, France. I have a Masters in French as a Foreign Language (Master FLE) and I have taught in cooperation with the French Embassy. I can’t wait to have you in my class and take you on an adventure!

lektorka języka francuskiego

FRANCUSKI Joanna
Czacherska

Jestem tłumaczem przysięgłym języka francuskiego. Zawód ten wykonuję nieprzerwanie od blisko 20 lat. Jestem tłumaczem literatury medycznej. Ukończyłam Filologię Romańską na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Język francuski jest moją pasją, którą codziennie kultywuję. Jeśli chcesz uczyć się języka kraju słynącego ze wspaniałych zabytków, dzieł sztuki oraz kuchni, zapraszam na moje lekcje języka francuskiego.

Sekretariat:

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/10/leszek-2.jpg

SCHOOL MANAGERLeszek Biegała

Obecnie w roli managera szkoły. Wcześniej uczyłem języka niemieckiego. Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Studiowałem również język niemiecki na filologii germańskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Aktualnie sam uczę się metodą bezpośrednią języka francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego. Oczywiście znam też język angielski w stopniu zaawansowanym.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/10/Weronika-2.jpg

SEKRETARIATWeronika
Kowalska

W tym roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku lingwistyka stosowana j. angielski z j. rosyjskim. Z rana zajmuję się dopięciem wszystkich spraw związanych z Twoim kursem językowym, a popołudniami i wieczorami sama zamieniam się w lektora mojego ulubionego języka – rosyjskiego. Praca z ludźmi zawsze przynosiła mi przyjemność, a połączenie jej z językami obcymi jest dla mnie połączeniem idealnym. Przyjdź, zadzwoń, napisz – a postaram się pomóc najlepiej, jak tylko potrafię.

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/10/agata-2.jpg

SEKRETARIATAgata
Deżakowska

Jestem absolwentką studiów kryminologicznych na Uniwersytecie Gdańskim oraz studentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Od zawsze lubiłam pracę, podczas której będę mogła komunikować się z ludźmi, dlatego na czas studiów zdecydowałam się wesprzeć zespół szkoły Lingua Pro. Znaleźć mnie można na popołudniowej zmianie w sekretariacie, gdzie chętnie podzielę się uśmiechem, dobrym słowem czy rozmową. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam do sekretariatu, razem spróbujemy znaleźć możliwie najlepsze rozwiązanie.

Opinie o lektorach i zajęciach języka obcego Lingua Pro

Ola chwali postępy i atmosferę na zajęciach u nauczyciela języka angielskiego, Kamil docenia metodę konwersacyjną, a Nadia ceni atmosferę w grupie z japońskiego.
Zobacz, na co jeszcze uwagę zwracają nasi kursanci i dlaczego polecają przygodę z naszymi nauczycielami angielskiego, niemieckiego hiszpańskiego i wszystkich innych języków.

„Zajęcia są super prowadzone. Metoda, która używana jest tutaj w szkole, skupia się głównie na mówieniu, co moim zdaniem jest najważniejsze”

Kamil

Historia Lingua Pro

2006

Pracujący od lat z językiem niemieckim Leszek i nauczycielka angielskiego Kasia, postanawiają dzielić się swoją pasją i wiedzą. Otwierają małą szkołę językową.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/historia-Lingua-Pro-1.png
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/historia-Lingua-Pro-1.png

2009

Zatrudnienie pierwszego dodatkowego nauczyciela języka niemieckiego a chwile później dołącza dodatkowa nauczycielka angielskiego. Od tego czasu zespół stale powiększa się o native speakerów i polskich lektorów.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/historia-Lingua-Pro-2.png
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/historia-Lingua-Pro-2.png

2014

Do zespołu dołącza lektor języka francuskiego, oferta poszerza się o dodatkowy język.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/historia-Lingua-pro-j.-francuski-640x280.png
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/historia-Lingua-pro-j.-francuski-640x280.png

2015

Oferta powiększa się o zajęcia z języka hiszpańskiego, które stają się niezwykle popularne.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/historia-Lingua-pro-j.-hiszpanski-640x280.png
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/historia-Lingua-pro-j.-hiszpanski-640x280.png

2017

Dołącza język włoski i pierwszy język azjatycki (japoński)
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/historia-lingua-pro-j.wloski-i-japonski-640x280.png
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/historia-lingua-pro-j.wloski-i-japonski-640x280.png

2018

Powiększenie siedziby o dodatkowe sale i wygodą poczekalnie z ekspresem, telewizorem i mikrofalą. Nasi lektorzy angielskiego prowadzą kursy także w Fili w Sadkach.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/historia-Lingua-Pro-4.png
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/historia-Lingua-Pro-4.png

2019 - 2020

Lektorzy nauczają języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i japońskiego mieszkańców Fordonu i okolic w Fordońskiej Filli.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/historia-Lingua-Pro-5.png
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/historia-Lingua-Pro-5.png

po 2021 roku

zespół liczy ponad 20 lektorów uczących 9 języków obcych. W ofercie jest angielski, niemiecki, hiszpański, japoński, włoski, francuski, rosyjski oraz polski dla obcokrajowców. Siedziba ma 5 wygodnych sal i poczekalnie oraz prężnie działający sekretariat.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/historia-Lingua-Pro-6.png
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/06/historia-Lingua-Pro-6.png
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/Julia-i-Anita-kontakt-sekretariat.png

Napisz do nas!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania


  Przepisz kod z obrazka: captcha

  Kontakt
  ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
  +48 732 242 007
  Poniedziałek - Piątek 8:00 - 12:00/ 16.00 - 20.00
  Linguapro © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl