JapońskiZajęcia języka japońskiego dla młodzieży z Izą

21 lutego 2023

Zajęcia języka japońskiego dla młodzieży z Izą Kon’nichiwa! Zajęcia odbywają się w naszej szkole raz w tygodniu i są skierowane do uczniów w wieku od 13 do 18 lat, którzy chcą nauczyć się języka japońskiego lub doskonalić swoje umiejętności językowe. Klika słów o Izie Iza to wykwalifikowana lektorka, która mieszkała przez pewien czas w Japonii...

Zajęcia języka japońskiego dla młodzieży z Izą

Kon’nichiwa! Zajęcia odbywają się w naszej szkole raz w tygodniu i są skierowane do uczniów w wieku od 13 do 18 lat, którzy chcą nauczyć się języka japońskiego lub doskonalić swoje umiejętności językowe.

Klika słów o Izie

Iza to wykwalifikowana lektorka, która mieszkała przez pewien czas w Japonii i dzięki temu świetnie zna japońską kulturę oraz sposób mówienia i myślenia mieszkańców kraju kwitnącej wiśni. Dzięki temu nasi uczniowie nie tylko uczą się języka, ale także poznają tajniki japońskiej kultury i tradycji.

Ciekawe zajęcia z Izą

Zajęcia prowadzone są w sposób bardzo interaktywny i angażujący, a Izę charakteryzuje indywidualne podejście do każdego ucznia. Używając różnorodnych materiałów dydaktycznych, takich jak filmy, piosenki i gry, Izę zachęca naszych uczniów do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i zapamiętywania nowych słów oraz konstrukcji językowych.

Zapisz swojego nastolatka na zajęcia

Jeśli Twój nastolatek jest zainteresowany nauką języka japońskiego w miłej i przyjaznej atmosferze, zapraszamy do naszej szkoły językowej. Iza z przyjemnością podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Twojemu dziecku osiągnąć cele językowe.
Serdecznie zapraszamy!
Kontakt
ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
+48 732 242 007
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 12:00/ 16.00 - 20.00
Linguapro © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl