VariousSekretariat szkoły językowej Lingua Pro

7 lutego 2023

Sekretariat szkoły językowej Jakie pierwsze skojarzenie przychodzi Ci do głowy, kiedy myślisz o pracy w sekretariacie? Zawód ten jest owiany szeregiem stereotypów. Nie raz występował na językach w formie rozmaitych żartów. Chyba każdy zna tę perspektywę widzenie powyższego stanowiska jako marginalną eminencję wykonującą rutynowe zadania w tym samym monotonnym tonie. Nic bardziej mylnego! Z tego...

Sekretariat szkoły językowej

Jakie pierwsze skojarzenie przychodzi Ci do głowy, kiedy myślisz o pracy w sekretariacie? Zawód ten jest owiany szeregiem stereotypów. Nie raz występował na językach w formie rozmaitych żartów. Chyba każdy zna tę perspektywę widzenie powyższego stanowiska jako marginalną eminencję wykonującą rutynowe zadania w tym samym monotonnym tonie. Nic bardziej mylnego!

Z tego artykułu dowiesz się, jakie sprawy możesz załatwić w sekretariacie szkoły językowej oraz jak szybko i sprawnie zapiszesz się na kurs językowy.

Jak wygląda praca w sekretariacie?

A może pierwsze co przyszło Ci na myśl, były słynne sekretarki z Twoich ulubionych, popularnych seriali, które swoją charyzmą i kolorową paletą cech osobowości urzekły widzów, w tym również Ciebie. Z pewnością wśród nich można wyróżnić Donnę Paulsen z serialu „Suits”. Swoim sprytem i inteligencją połączonym z nienagannym, pełnym sarkazmu poczuciem humoru zgrabnie osiągała cele w swojej pracy. Lucy Moran z programu „Twin Peaks” jest kolejną bohaterką, choć na pierwszy rzut oka nie podejrzewa się jej o to, jest bardzo czujną obserwatorką i słuchaczką, która z doskonałą intuicją daje świetne rozwiązania. Nie można również zapomnieć o nieustępliwej wobec przeciwności Pam Beesley z sitcomu „The Office”, która swoim uśmiechem i empatią wprowadza do biura pozytywną i radosną atmosferę.

Jak widać na podstawie przywołanych postaci, praca sekretarki to prominentna posada, która wymaga kreatywności, organizacji, a także wnikliwości w potrzeby klienta/kursanta. Sekretariat stanowi integralną część wizerunku firmy, w tym szkoły językowej, odpowiadając za jej sprawne funkcjonowanie i niejednokrotnie będącego prawą ręką.

W jakich godzinach otwarty jest sekretariat szkoły językowej Lingua Pro?

Sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od:

– 8.00 – 12.00

– 16.00 – 20.00

Co możesz załatwić w sekretariacie szkoły językowej?

W sekretariacie szkoły językowej możesz:

– poznać szczegółową ofertę kursu językowego, dopasowanego specjalnie do Twoich potrzeb

– zapisać się na kurs językowy

– odwołać zajęcia z 24h wyprzedzeniem

– zmienić termin zajęć lub ustalić datę odrabiania

– dokonać zmiany grupy

– otrzymać link do zajęć online, gdy nie możesz pojawić się osobiście na zajęciach

– zakupić książkę na kurs językowy

– opłacić ratę kursu za pomocą karty lub gotówki

– odebrać pakiet powitalny oraz certyfikat za ukończony kurs językowy

– podzielić się opinią i spostrzeżeniami na temat zajęć, grupy, lektora

– skorzystać z rabatu za polecenie, kartę studencką, kontynuację kursu, płatność za cały kurs z góry

Jak zapisać się na kurs językowy?

1. W pierwszym kroku są dwie możliwości, możesz wypełnić formularz z testem językowym na naszej stronie formularz z testem lub bezpośrednio skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, przez chat na stronie, messengera.

2. Następnie skontaktujemy się z Tobą w celu bardziej precyzyjnego poznania Twoich oczekiwań, potrzeb i dobierzemy najlepszą formę zajęć.

3. Nadszedł moment na ustalenie terminu zajęć na podstawie dostępnych kursów i Twojej dyspozycyjności. Na początek proponujemy Ci darmową lekcję pokazową, na której zapoznasz się z lektorem, grupą i metodą prowadzonych zajęć.

4. Ostatni ruch należy do Ciebie! Jak już polubisz się z naszą szkołą językową, możemy elektronicznie zawrzeć umowę na kurs językowy na okres trzech miesięcy lub do końca czerwca. Jest również możliwość zapisu poprzez wykupienie pakietu pięciu lub dziesięciu lekcji płatnych z góry.

Powodzenia w skutecznej nauce języka obcego w szkole językowej Lingua Pro!

Kontakt
ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
+48 732 242 007
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 12:00/ 16.00 - 20.00
Linguapro © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl