Vouchery prezentowe na kurs

Voucher to sposób na prezent uniwersalny i oryginalny. Podaruj bliskim rozwój, szansę na lepszą przyszłość i sposób na świetne spędzanie czasu.
https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/02/voucher-prezentowy.png

Vouchery prezentowe w Lingua Pro

Voucher prezentowy na kurs to świetny sposób na zaskakujący i przemyślany prezent dla mamy, taty, żony i każdej innej osoby. Każdy może wynieść z takiego kursu jakąś wartość.
W Lingua Pro kursy to nie tylko nauka języka a cała społeczność i poznawanie kultury kraju. Voucher na prezent dla mamy może sprawić, że pozna nowych ludzi, nauczy się języka z ulubionych seriali lub poprawi swoją pozycję w pracy i zdobędzie upragniony awans. Voucher na kurs językowy jako prezent dla taty może być świetnym treningiem pamięci, sposobem na umożliwienie komunikacji podczas podróży lub pomocą w przełamaniu się przed rozmawianiem z innymi. Twoja siostra poprawi się w nauce na studiach a kuzyn zgada w końcu do pięknej nieznajomej z Hiszpanii, którą mija w autobusie.

Możesz kupić Voucher prezentowy na kurs dowolnego języka obcego z naszej szerokiej oferty. Najpopularniejsze języki w LinguPro to angielski, niemiecki, japoński i  hiszpański. Możesz także wybrać włoski, francuski, rosyjski i polski dla obcokrajowców.
Kurs z vouchera prezentowego może odbyć się zarówno online, jak i w szkole.
Jeśli nie wiesz którą ofertę wybrać możesz zakupić kurs bez wskazania języka, lub zadzwonić do sekretariatu. Dziewczyny odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać najlepszą opcje prezentu.

Vouchery przekażemy ci online do własnego wydruku lub wydrukowane na grubym papierze i spakowane w firmową teczkę. 

https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2023/02/voucher-prezentowy-na-kurs-jezykowy-Lingua-Pro.png

Kiedy voucher prezentowy odpowiednim rozwiązaniem?

Jeśli Twoi bliscy kiedykolwiek mówili “żałuje, że nie znam dobrze języka obcego”. Jeśli zależy ci na rozwoju i poprawieniu poczucia wartości drugiej osoby.
A może chcesz, aby ktoś zakochał się w języku obcym tak jak ty?

Jest wiele powodów, dla których warto kupić vouchery na prezent dla mamy, taty, wujka, cioci, siostry czy męża. Pokazujesz w ten sposób, że dbasz o przyszłość, rozwój i dobrą zabawę obdarowanej osoby.  Przede wszystkim jest to prezent uniwersalny, który każdemu przyniesie korzyści. Jest to każde oryginalny prezent, który na pewno nie powtórzy się na jednej imprezie. 

Masz pytania? Napisz do nas


  Przepisz kod z obrazka: captcha

  https://www.lingua-pro.pl/wp-content/uploads/2021/05/Julia-i-Anita-kontakt-sekretariat.png
  Kontakt
  ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
  +48 732 242 007
  Poniedziałek - Piątek 8:00 - 12:00/ 16.00 - 20.00
  Linguapro © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl